Infoshare – nasze wrażenia!

info1

18 maja rozpoczęliśmy swoja podróż na największy event z branży nowych technologii w Europie Środkowo- Wschodniej – Infoshare 2016. Cieszyliśmy się, że kolejny raz objęliśmy patronatem tak interesujące wydarzenie.

Naszą uwagę, od samego początku, przykuła lista prelegentów. Byliśmy zaskoczeni, że organizatorom udało się zaprosić tak wyjątkowych ludzi, fachowców w swojej branży, znanych i mających ogromną wiedzę specjalistów. Ze szczególnością wyczekiwaliśmy wystąpienia Davida Allena – autora książki” Getting Things Done”, który stał się swego rodzaju guru w zakresie tematyki zarządzani czasem, dzięki czemu przyczynił się do rozwoju kadr zarządzających na całym świecie. Nie mogliśmy się również doczekać spotkania z współzałożycielem i CEO firmy Vivaldi Technologies, Jonem von Tetzchnerem. Jego wystąpienie, niewątpliwie wpłynęło na nasze myślenie o innowacji. Nie zabrakło także przedstawiciela Ubera na terenie Europy Wschodniej i oczywiście naszych polskich przedstawicieli branży – Pawła Tkaczyka, Natalii Hatalskiej oraz Michała Sadowskiego.

Infoshare – strefa startup!

Duże wrażenie zrobiła także na nas czysto techniczna organizacja wydarzenia – wszystko dopracowane od A do Z, co po wcześniejszych różnych doświadczeniach targowych bardzo nas cieszyło. Wyjątkowo mili i zorganizowani członkowie komitetu organizacyjnego Infoshare zawsze służyli pomocą, co przydawało się szczególnie pierwszego dnia przy rejestracji itd.

infoshare

Infoshare – przeczytajcie nasze wrażenia z wydarzenia!

Nie sposób również nie wspomnieć …czytaj więcej