Technologia w e-commerce – recenzja książki

Technologia w e-commerce – recenzja książki

Wielu autorów, wiele pytań, mnóstwo odpowiedzi i jeden tytuł „Technologia w e-commerce. Teoria i praktyka. Poradnik menadżera”.

Oddana w nasze ręce pozycja jest połączeniem tematów związanych z biznesowym i informatycznym aspektem prowadzenia sklepu e-commerce. Poradnik menadżera jest skierowany do team leaderów, menadżerów i menadżerów IT oraz programistów wdrażających sklepy i platformy sprzedażowe. Autorzy jednak wyraźnie zaznaczają, że nie jest to przewodnik dla programistów i mimo ogólnej wiedzy na tematy programistyczne nie zawiera w sobie szczegółowych informacji i instrukcji pomagających stworzyć sklep internetowy. Zawarta wiedza nie jest również poradnikiem biznesowym posiadającym analizy ekonomiczne, porady dotyczące poszczególnych działań na rynku e-commerce.

Książka pozwala zdobyć ogólną, uporządkowaną wiedzę oraz umożliwia wdrożenie e-commerce od pomysłu, poprzez realizację i weryfikację techniczną. Szukając odpowiedzi na nurtujące nas pytania, możemy również korzystać z książki jak ze swoistego FAQ. Każdy rozdział pozwala sięgnąć do zagadnień, które w danym momencie najbardziej nas interesują.

Poradnik jest kompendium dla menadżerów, którzy mając w głowie pomysł na e-biznes, znajdą mnóstwo fantastycznych porad, a przede wszystkim wiedzę, na wiele tematów z dziedziny e-commerce. Zdobyte informacje może nie pozwolą samemu zbudować od A do Z sklepu czy też zaistnieć na trudnym i szybko zmieniającym się rynku, jednak pozwolą zapoznać się i przemyśleć wiele kwestii dotyczących całego zakresu …czytaj więcej