Video marketing nie tylko na You Tube

Video marketing nie tylko na Youtube

Inteligentny człowiek się nie nudzi?

W dzisiejszych czasach, w świecie w którym jesteśmy dosłownie zasypywani informacjami – czy nuda jest w ogóle możliwa? Wystarczy włączyć komputer, wziąć do ręki smartfon. Social Media zarzucają nas tysiącem informacji, artykułów, wywiadów, filmów. My, ludzie pokolenia C, „digital natives”, nie mamy czasu na nudę! Prowadząc jednocześnie życie wirtualne i realne, trudno znaleźć czas na cokolwiek. Z drugiej strony millenialsi – mniej zainteresowani rzeczami materialnymi, a także mniej ulegający reklamie.

Jak ich zainteresować? Ludzi, którzy dziennie oglądają setki zdjęć, filmów, czytają slogany reklamowe, które nie robią już na nich wrażenia? Wychowani na informacjach napływających ze wszystkich stron, wydajemy się być nietykalni. Są jednak kanały do których zaglądamy regularnie – nie wiemy jak ugotować zupę, skręcić szafkę, zawiązać krawat? Najłatwiej jest nam obejrzeć film, możemy robić to np. sprzątając, czy leżąc w ogrodzie na hamaku. Po całym dniu często nie mamy sił na czytanie, ani nadmierne skupianie się na czymkolwiek. Szukamy prostych informacji. Dla pracowników agencji kreatywnych to nie lada wyzwanie. Dwoją się i troją by zwiększać zasięgi i dbać o markę. Czy video jest przyszłością i w tym kierunku powinny iść największe brandy?

Jestem czynnym widzem i wielkim zwolennikiem video marketingu. Dlatego z ciekawością podeszłam do książki „Video …czytaj więcej