Komunikacja marketingowa 2030 – wywiad z autorem

Autor: Robert Stępowski

Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja to książka Roberta Stępowskiego wydana przez wydawnictwo Słowa i Myśli – przeczytajcie wywiad z autorem!

Adam Mieloch: Naprawdę nie przeczytał Pan swojej książki w całości?

Robert Stępowski: Nie wiem, czy to powód do dumy, czy też wstydu, ale prawdą jest, że żadnej swojej książki – a już kilka ich napisałem i są one dostępne na rynku – nie przeczytałem w całości ani tuż po napisaniu (a jeszcze przed oddaniem do wydawnictwa), ani po wydaniu.

O moim pisaniu jest mowa w dość osobistym wstępie do książki „Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja”. Mam nadzieję, że będzie to pewnego rodzaju inspiracja dla osób, które mają wiedzę z jakiegoś zagadnienia i chcieliby się nią z innymi podzielić na łamach książki, ale nie bardzo wiedzą, jak się do tego zabrać.

Wracając jednak do moich publikacji i ich czytania – piszę je sam, nie korzystam z pomocy osób, które na zlecenie piszą książki wielu „autorów”, nie podlegają one też dużej redakcji w wydawnictwie.

Książki, zwłaszcza te o marketingu terytorialnym, nie są raczej pasjonującymi lekturami z interesującą fabułą, choć staram się oczywiście, aby zainteresować czytelnika i pokazać mu, jak bardzo fascynujący może być świat marketingu. Mam jednak też świadomość, …czytaj więcej