XI Targi eHandlu – spotkajmy się!

Już 9.11 odbędzie się w Centrum EXPO XXI w Warszawie kolejna edycja Targów eHandlu – największych w Polsce targów dla wszystkich sprzedających w internecie. Szacuje się, że ponad 140 wystawców i 24 eksperckie prelekcje przyciągną ponad 4000 zwiedzających. Klinika E-commers objęła patronat nad wydarzeniem.

Organizatorem Targów jest Fundacja Polak 2.0, która od 2011 roku organizuje wydarzenia łączące i rozwijające branżę e-commerce. Targi eHandlu to największa tego typu impreza w Polsce. Celem tego wydarzenia jest prezentacja dostępnych rozwiązań z dziedziny handlu elektronicznego oraz szerzenia wiedzy w tym zakresie. Przedstawiciele e-sklepów oraz dystrybutorzy usług e-commerce będą prezentowali najnowsze rozwiązania w świecie handlu online nie tylko na swoich stoiskach, ale również podczas 24 prezentacji, opartych na praktycznych case study dotyczących aktualnych i sprawdzonych rozwiązań w działaniach on-line.

Ponad 140 wystawców!

Targi eHandlu to potężna dawka merytorycznej wiedzy. Jak co roku, na Targach będzie okazja, by porozmawiać osobiście nie tylko z twórcami dedykowanych dla e-Sklepów aplikacji czy narzędzi, ale także praktykami z branży. Ludźmi, którzy na co dzień testują oferowane rozwiązania i mogą wyrazić autentyczne i wartościowe opinie na temat ich skuteczności. To świetna okazja do poznania najnowszych trendów w branży i znalezienia rozwiązań, które wspomagają rozwój biznesu w internecie. W XI edycji Targów eHandlu wśród …czytaj więcej