Weź udział w mobilnej rewolucji!

3. edycja Targów Mobile IT_3 JPG

Jak wyglądałby świat bez nowych technologii? Niewielu z nas potrafi sobie to wyobrazić. Jednak rynek mobilnych rozwiązań rozwija się tak szybko, że trudno za nim nadążyć. Dla wszystkich tych, którzy chcą znać trendy i korzystać z nich w codziennym życiu, czy biznesie w lutym odbędzie się wydarzenie, które trzeba odwiedzić. Wciągnij się w rewolucję i przyjdź na 4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych już 22-23 lutego 2017 w EXPO Kraków.

Połączenie idealne

Targi Mobile IT to jedyne miejsce w Polsce, w którym spotykają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce. To połączenie ma duży potencjał. Targi dają możliwość zarówno zapoznania się z najnowszymi trendami, jak i zademonstrowania oraz przetestowania nowoczesnych urządzeń mobilnych. Mobile-IT to także doskonała platforma dla przedsiębiorców. Wystawcy zaprezentują bowiem najnowocześniejsze narzędzia marketingowo-biznesowe, które zwiększają efektywność firm i są ważnym elementem na drodze do sukcesu.

O dużej wartości merytorycznej Targów przekonują sami wystawcy tegorocznej edycji. Zdaniem Bartłomieja Lewandowskiego z firmy Mobter „Krakowskie Targi Mobile-IT to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży mobilnej w Polsce, na którym pojawia się sama śmietanka specjalistów. Nawiązaliśmy ciekawe relacje biznesowe z dużymi graczami m.in. z rynku bankowości, ubezpieczeń. Targi Mobile-IT przyciągają profesjonalistów, ludzi świadomych po co tu przyszli i jak …czytaj więcej