Relacja z XI Targów eHandlu

9 listopada w Warszawie w Hali EXPO XXI odbyły się XI Targi eHandlu. Zorganizowane spotkanie zgromadziło wiele firm z branży e-commerce oferujących rozwiązania i technologie ułatwiające handel internetowy.

Dzień targowy to głównie spotkania z potencjalnymi klientami. Dostawcy branży zostali zgromadzeni w jednym miejscu, co usatysfakcjonowało odwiedzających, którzy mogli kompleksowo pozyskać informacje i nowinki branżowe. Mnogość rozwiązań umożliwiła również porównanie ofert konkurencyjnych firm, jak i zapoznanie się z innowacyjnym podejściem do tematów automatyzacji czy optymalizacji działań w zakresie e-commerce.

Ciekawe prelekcje podczas targów eHandel przykuły uwagę wielu uczestników. W trakcie kilku godzin na terenie Hali Expo odbyły się dwadzieścia cztery wykłady na trzech scenach prezentacyjnych. Praktycy rynku e-commerce poruszyli ważne tematy z zakresu handlu elektronicznego, czym zainteresowały się zarówno firmy działające w branży z sukcesami, jak i poszukujące rozwiązań nowo powstałe przedsiębiorstwa. Krótka forma wystąpień umożliwiła jednoczesne uczestnictwo w wykładach oraz indywidualnych spotkaniach z wystawcami.

XI targi eHandlu to oczywiście spotkania i rozmowy kuluarowe, wymiana doświadczeń oraz nawiązywanie współpracy między wystawcami. Kontynuacją spotkań i integracji była uroczysta Gala EKOMERSY 2016. Wieczorne spotkanie odbyło się na PGE Narodowy, a nagrody zostały przyznane firmom mającym swój wkład w rozwój e-commerce w Polsce. Po raz pierwszy zostały wręczone również statuetki dla agencji, e-sklepów i osobowości w …czytaj więcej