Wyloguj się z zimy Targach Mobile-IT

5S0A0109

Już 22-23 lutego zimowe lody zostaną rozkruszone na spotkaniu miłośników nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Mowa o 4. Targach Rozwiązań IT, Urządzeń Mobilnych i E-commerce – Mobile-IT w EXPO Kraków. Dlaczego warto tam być? Powodów jest wiele, co najmniej tyle, ile palców u dłoni! Jest to jedyne w Polce wydarzenie, które łączy 3 sektory: IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych. Co więcej, Targi pozwalają zaprezentować swoją ofertę 1500 potencjalnym klientom, jest to także platforma networkingowa do wymiany doświadczeń z ekspertami.

Jako zwiedzający możesz przyjrzeć się firmom oferującym swoje usługi i wybrać najlepszą dla siebie. Jesteś programistą, projektantem aplikacji mobilnych, poszukujesz nowoczesnych rozwiązań, żeby rozwinąć swoją firmę, a może interesują Cię drony, bądź tematyka e-commerce? Jeśli tak, jedno jest pewne, Targi Mobile-IT są miejscem, na którym nie może Cię zabraknąć.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wielokrotnie zasłyszane historie na temat namierzania kogoś przez Internet, kradzieży danych i zawirusowaniu komputerów w firmach, czy tych o utracie pieniędzy na produkty, które nigdy nie dotarły do Klienta, skłaniają do zwracania większej uwagi na odpowiednie zachowania w sieci. Na Targach Mobile-IT Mateusz Biliński z Niebezpiecznik.pl opowie jak zahartować się przed niebezpiecznym zachowaniem w mobilnym świecie. Bezpieczeństwo w sieci będzie bowiem jednym z tematów bezpłatnych seminariów workShops. W ramach …czytaj więcej