Przegląd E-commerce #1 – targi eHandlu, Google Shopping i e-zakupy w niedziele

e-zakupy w niedziele

Zapraszamy na pierwszy Przegląd E-commerce, w którym będziemy się dzielić nowinkami w branży e-handlu, informacjami o ciekawych wydarzeniach, raportach oraz wartościowymi artykułami o charakterze edukacyjnym.

NOWINKI E-COMMERCE

Coraz więcej marek widzi potencjał sprzedaży w Internecie. Oprócz tradycyjnych sklepów offline otwierają ich internetowe odpowiedniki. Kolejną marką, która chce podbić polski rynek e-commerce jest Tally Weijl. Sklep z opcją click&collect zostanie otwarty w III kwartale 2017 roku. Więcej o otwarciu e-sklepu Tally Weijl w Polsce przeczytasz tutaj.

WYDARZENIA

XII Targi eHandlu w Gdańsku
10 maja odbędą się XII Targi eHandlu, gdzie ponad 120 wystawców zaprezentuje swoje pomysły, rozwiązania i usługi wspomagających prowadzenie biznesu w branży e-commerce.
Jednocześnie 32 prelegentów – praktyków podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tematem prezentacji będą między innymi: marketing automation, mobile e-commerce czy obsługa klienta, a wśród prelegentów będą przedstawiciele takich firm jak: 2ClickShop, EmailLabs, Shoper czy Bluerank.
Wstęp na Targi eHandlu jest darmowy, a aby otrzymać wejściówkę wystarczy zarejestrować się na stronie targów eHandlu.

WIEDZA

Prezentacje SEMCAMP
Prezentacje z 23 spotkania SEMCAP już są dostępne dla wszystkich. Można je pobrać na blogu Mariusza Gąsiowskiego, który jest współorganizatorem spotkań. Konferencja SEMCAMP gromadzi specjalistów i praktyków SEM, SEO …czytaj więcej