Przegląd Ecommerce #2 – analityka i marketing automation w e-commerce

marketing automation w e-commerce

Zapraszamy na kolejny Przegląd E-commerce, cyklu w którym dzielimy się nowinkami w branży e-handlu, informacjami o ciekawych wydarzeniach, raportach oraz wartościowymi artykułami o charakterze edukacyjnym.

WYDARZENIA

E-commerce Breakfast w Warszawie
Już 12 maja rusza kolejny cykl spotkań skierowanych do przedstawicieli branży e-commerce. Celem E-commerce Breakfast jest wymiana doświadczenia i wiedzy z zakresu komunikacji e-mail marketingowej, kwestii prawnych, logistyki, customer experience oraz trendów w e-commerce.
Pierwsze spotkanie, 12 maja, odbędzie się w Warszawie. Zapraszamy do rejestracji, jako Patronat medialny też tam będziemy!

WIEDZA

4 ways Social listening can boost your e-commerce
Czyli jak wykorzystać monitoring internetu w e-handlu.

Millennialsi w sieci. Jak dotrzeć do generacji Y ze swoim e-commerce?
Jak sprostać wymaganiom i potrzebom pokolenia, które staje się coraz większą grupą docelową wielu sklepów internetowych. Na co zwrócić uwagę, jak się z nimi komunikować. O tym i nie tylko przeczytasz w artykule “Millennialsi w sieci. Jak dotrzeć do generacji Y ze swoim e-commerce?”

11 błędów w analityce e-commerce
Czy oby na pewno dobrze analizujesz dane dotyczące sprzedaży i zachowań użytkowników w swojej witrynie? Poznaj 11 najpopularniejszych błędów i wyeliminuj je już dziś.

Wzrost konwersji, czyli dlaczego badania są istotne przy projektowaniu …czytaj więcej