Przegląd e-commerce #3 – Akademia Sąsiedzkiego Biznesu i copywriting dla początkujących

copywriting dla początkujących

Zapraszamy na kolejny Przegląd E-commerce, cyklu w którym dzielimy się nowinkami w branży e-handlu, informacjami o ciekawych wydarzeniach, raportach oraz wartościowymi artykułami o charakterze edukacyjnym.

NEWS

Więcej punktów odbioru i nadawania przesyłek DHL

DHL Parcel Polska podpisał z porozumienie z Żabka Polska S.A. oraz PointPack.pl S.A., dzięki któremu sklepy Żabka i Freshmarket działające w systemie PointPack.pl będą stanowiły punkty odbioru i nadawania przesyłek DHL. Jest to ogromne ułatwienie nie tylko dla e-sprzedawców, ale przede wszystkim dla klientów sklepów internetowych i jak podejrzewam stanowi konkurencję dla paczkomatów Inpost.
Więcej na temat porozumienia przeczytasz w artykule w serwisie Portalspożywczy.pl

WYDARZENIA

Spotkania Akademii Sąsiedzkiego Biznesu

Rozpoczęła się II edycja akcji wspierania sąsiedzkiego biznesu, której punktem kulminacyjnym będzie Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu w dniach 29.05-02.06.2017 roku. W ramach spotkań poruszone będą takie tematy jak: moja marka w Internecie, jak robią to inni?, strona www vs social media, narzędzia i formaty do promocji własnej. Na te inne tematy będziesz mógł porozmawiać z doradcami Internetowych Rewolucji od Google oraz Sprawny.Marketing. Spotkania odbędą się w 18 miastach, a formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj.

infoShare 2017 – spotkanie wiedzy i biznesu w Gdańsku

Już w następną środę 17.05.2017 …czytaj więcej