Przegląd Ecommerce #9 – Wpisy w Google Moja Firma i prawa autorskie do zdjęć

warsztaty e-commerce

Dziś w Przeglądzie E-commerce na tapecie m.in. wpisy w Google Moja Firma oraz produkty IKEA w Amazon.com, a także o prawach autorskich do zdjęć.

Przegląd E-commerce to cykl, w którym dzielimy się nowinkami w branży e-handlu, informacjami o ciekawych wydarzeniach, raportach oraz wartościowymi artykułami o charakterze edukacyjnym.

WYDARZENIA

„E-handel – czyli jak podejść do budowy działalności firmy w kanale online – Warszawa, 28.09.2017r.

Wraz z Dziennik Gazeta Prawna zapraszamy na warsztaty e-commerce: „E-handel – czyli jak podejść do budowy działalności firmy w kanale online”, które odbędą się 28 września w Warszawie.
Jeśli chcesz zdobyć praktyczną wiedzę dotyczącą prowadzenia biznesu w branży e-commerce koniecznie zapisz się wypełniając formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie Gazety Prawnej tutaj.
Jesteśmy Patronem medialnym warsztatów, a redaktor naczelna Kliniki e-commerce – czyli ja – będę prowadzić jedną z prelekcji!

NOWOŚCI

Wpisy w Google Moja Firma

Od pewnego czasu Google umożliwia dodawanie krótkich wpisów dotyczących nowości w firmie, aktualności, informacji o promocjach, informacji o zmianie godzin otwarcia, przedstawienia produktu czy zachęcenia zapoznania się z ofertą.
Treść wpisu może zawierać 300 znaków i jest opcja dodania przycisku CTA czy daty trwania np. …czytaj więcej