Project Managerzy Media4U certyfikowani przez IPMA

Rozwój project managementu w biznesie jest dynamiczny – zmieniają się technologie i same projekty, dlatego szkolenia i certyfikacja stały się w firmach swoistym must have. Projekty e-commerce wymagają od managera solidnego zaplecza, szczególnie w momencie gdy jest odpowiedzialny za specyfikację liczącą blisko 200 stron i zarządza wielotysięcznym budżetem.

Branże nowoczesnych technologii to obszar coraz bardziej wymagający, a dyscyplinę zarządzania projektami definiuje multitasking, gdzie liczy się merytoryka, poprawność procedur i czynniki psychologiczne. Kompetencje techniczne to jedno, ale na efekt mają wpływ także zdolności jak asertywność i umiejętności menedżerskie pracowników. Zarządzający projektami w Media4U uzyskali certyfikaty International Project Management Association (IPMA). – Egzamin sprawdzał praktyczną i teoretyczną wiedzę, która znajduje przełożenie w codziennej pracy. Weryfikował umiejętność analizowania i zarządzania ryzykiem w projekcie, prowadzenia dokumentacji oraz m.in. stopień asertywności. Nacisk położony był również na zarządzanie budżetem – mówi Karol Kowalik, Project Manager Media4U. Wśród osób, które otrzymały certyfikaty są pracujący na co dzień z klientem korporacyjnym jak i zarządzający wdrożeniami komercyjnymi.

Cieszymy się, że do grona osób certyfikowanych IPMA dołączyły nowe osoby z firmy Media4U. Certyfikacja IPMA jest ważnym krokiem w rozwoju osobistym Project Managera stanowi bowiem odniesienie nie tylko do poziomu wiedzy, ale również umiejętności i kompetencji. I jest to jedyny system certyfikacji, …czytaj więcej