Media4U z certyfikatem Google Premier

Najwyższe wyróżnienie dla Media4U przyznano za prowadzenie kampanii mobilnych oraz w sieci wyszukiwania i reklamowej. Certyfikat Google Partner Premier to świetna wiadomość przede wszystkim dla klientów Media4U.

Wydatki na reklamę pod kontrolą

Światowy gigant Mountain View przykłada wielką wagę do jakości usług reklamowych. Treści reklamowe, które widoczne są podczas korzystania z wyszukiwarki Google oraz w wybranych przestrzeniach innych serwisów znają zapewne wszyscy użytkownicy sieci. Dla firm to doskonały sposób na dotarcie do klienta, ale nie wszystkie kampanie reklamowe są jednakowo skuteczne. Mimo że reklamę w Google można przygotować samodzielnie, większość przedsiębiorców decyduje się skorzystać z pomocy profesjonalistów. – To logiczny krok, bo konkurencja jest ogromna. Certyfikowani przez Google specjaliści zadbają o to, by przy jak najmniejszym budżecie uzyskać najlepszy możliwy efekt. Różnice między amatorską a profesjonalną kampanią polegają m.in. na tym, co możemy dostać za tą samą kwotę. Te same pieniądze mogą np. rozpłynąć się w sieci bez większego odzewu, jak i posłużyć zdobyciu wartościowych leadów sprzedażowych – podkreśla Karina Modrow, Campaign Strategic Planner w Media4U.

Partner Google Premier

Aby ułatwić klientom wybór właściwego organizatora kampanii online Google wprowadziło program partnerski. Status partnera potwierdza, że firma posiada przynajmniej 1 przeszkolonego pracownika i sprawnie realizuje zadania z zakresu marketingu online. Otrzymanie go jest więc stosunkowo …czytaj więcej